Kurumsal

HAKKIMIZDA

PM Grup, 2013 yılından beri mühendislik, tasarım ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Merkez ofisimiz Ankara’da olup, Ortadoğu, Kuzey Afrika (MENA), Körfez Ülkeleri (GCC) ve Asya’da konvansiyonel inşaat, petrol & gaz ve danışmanlık hizmetlerinde çok geniş bir yelpazede faaliyet ve deneyime sahiptir.

Kurucu ve yönetici kadromuz, mühendislik ve tasarım, proje yönetimi, inşaat yönetimi, EPC inşaat uygulamaları ve savunma sanayi projeleri konusunda Türkiye, Afganistan, Umman, Irak, Ürdün ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde çeşitli tecrübelere sahiptir.

PM Grup, mühendislik ve proje yönetimi danışmanlık (PMC) hizmetleri alanında dinamik bir kapasiteye sahiptir. Afganistan, Katar, Suudi Arabistan, Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri genelinde, uluslararası standartları yerine getirmekle kalmayıp, zor çalışma ortamlarında yüksek performans standartları korumak için gösterdiği güçlü yetenekleri ispatlayan çeşitli projelerde yer almıştır.

İLKELERİMİZ

Misyoner

Vizyoner

Yenilikçi

Stratejik

Rekabetçi

Şeffaf

MİSYONUMUZ

Motivasyonlu, esnek ve odaklı ekipler kullanarak kaliteli, uygun maliyetli projeleri zamanında teslim etmektir. İlişkilerimizin önemine değer veriyoruz ve çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, ortaklarımız dahil olmak üzere tüm paydaşlarımızla olan ilişkilerde adil ve dürüst kalmaya devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ

Yüklenicinin seçme ayrıcalığını kazanmak için etik ve dengeli bir şekilde çalışan etkin bir müşavir firma olmaya devam etmek.

UZMANLIĞIMIZLA DEĞER YARATIYORUZ

Gelecek onu inşa edenlerindir.
PM Grup, güç santralleri, petrol, çimento, petrokimya ve gaz tesisleri, fabrikalar, yüksek binalar, su arıtma tesisleri ve iletim hatları, köprü ve çeşitli altyapı projelendirme ve yapımlarını gerçekleştirmektedir.
0 %
0 %
0 %
0 %
0 %

Taahhüt, Enerji, Yatırım, İnşaat, Endüstriyel ve Ticaret Sektörlerinde Uluslararası Tecrübe